Poznań: Pływalnia na Winogradach już otwarta

pływalnia Winogrady fot. POSiR

Po przerwie technologicznej znów została otwarta Pływalnia Miejska Winogrady na Osiedlu Zwycięstwa 124. I warto się tam wybrać, bo w programie jest sporo promocji i zajęć dla dzieci, w sam raz na drugi miesiąc wakacji.

Jak informują Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, w sierpniowe weekendy do godziny 13.00 osoby dorosłe mogą korzystać z basenu w cenie biletu ulgowego, czyli 15 zł za 1 godzinę.
„Dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia oraz poznaniaków w wieku 60+ wprowadzono dodatkowo promocyjny bilet trzygodzinny w cenie 25 zł, obowiązuje on codziennie” – informuje POSiR. – „W okresie wakacyjnym opłaca się również korzystać z sauny. 75-minutowy bilet basen+sauna będzie kosztował tyle samo ile zwykły bilet wstępu na pływalnię”.

Do końca wakacji na Pływalni Miejskiej Winogrady będzie także funkcjonowała Letnia Szkoła Pływania dla dzieci, dorosłych i seniorów. Intensywne pięciodniowe kursy będą miały miejsce od poniedziałku do piątku, a na zajęcia można się zapisać w kasie pływalni, telefonicznie lub mailowo. Od poniedziałku do piątku w godz. 9.15-10.45 oraz 12.15-13.45 na małym basenie organizowane są przez animatorów zabawy w wodzie dla dzieci – z zabawkami, piłkami, bramkami i koszami do gry. Na tę formę zajęć nie ma zapisów – wystarczy kupić na nie specjalny bilet w cenie 25 zł.

Jeszcze do 22 sierpnia trwa przedsprzedaż zajęć Akademii Pływania POSiR, które ruszą we wrześniu. Warto zapisać się teraz, bo wtedy opłata wynosi tyle, ile w poprzednim sezonie. Szczegóły są na stronie POSiR.