plakat antyaborcyjny fot. Lazarzpl

Poznań: Pikieta przeciwko aborcji Fundacji Pro – Prawo do Życia

Pikieta rozpocznie się dziś o godzinie 16.00 na Półwiejskiej przy Krysiewicza i ma na celu walkę z pigułkami aborcyjnymi, a dokładnie z ich nielegalnym rozpowszechnianiem – i osobami, które to robią.

“W tej chwili nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, że dzieci są zabijane we własnych domach przez własne matki. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że pigułki aborcyjne można w polskim internecie kupić bez żadnego wysiłku” – piszą w zaproszeniu na pikietę członkowie fundacji. – “Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że aborcja jest promowana w polskich mediach, na portalach społecznościowych i na forach internetowych. Matki zabijają własne dzieci używając środków poronnych i zależnie od tego w jakim wieku jest dziecko, spuszczają zwłoki w toalecie albo wrzucają do worków na śmieci i wyrzucają do kontenerów albo zakopują w ziemi”.

Zgromadzenie ma na celu ostrzeżenie ludzi przed dramatem, jakim jest zabicie własnego dziecka i nagłośnienie tych zbrodni, jak twierdzą działacze fundacji.

el

 

3 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze