Festiwal Dobrego Smaku fot. Wojtek Lesiewicz

Poznań: Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku będzie w sierpniu!

Mimo strachu i wątpliwości – w końcu nadal mamy pandemię – organizatorzy Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku ogłosili dziś już oficjalnie, że festiwal się odbędzie w dniach 13-16 sierpnia.

– Potwierdzamy z wielką radością – napisali w komunikacie – XIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku odbędzie się w dniach 13-16 sierpnia na poznańskim Starym Rynku oraz w restauracjach, studiach kulinarnych i wielu innych miejscach, które zdecydują się w tym roku do nas dołączyć.

Czasu na przygotowania zostało niewiele, tym bardziej więc cieszy fakt, że zdecydowana większość dotychczasowych wystawców pojawi się na festiwalu także i w tym roku. Miłośnicy dobrych lokalnych win, smakowitych dań z całej Polski i z Europy, ale też lokalnych poznańskich przysmaków na pewno wyjdą z festiwalu usatysfakcjonowani – i najedzeni…

Za kilka dni ruszy nowa strona internetowa, i na niej stopniowo będą się pojawiać kolejne atrakcje kulinarne i kulturalne tegorocznej edycji najsmaczniejszego festiwalu w Poznaniu.

Na pewno warto będzie zajrzeć w tym czasie do stolicy Wielkopolski!

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze