Poznań: Obrzydliwe groźby rozesłane do posłów. „Nagram, jak będę torturował”

Joanna Jaśkowiak fot. Karolina Adamska

„Je…a zdradziecka k…o antypolska lepiej zakończ swoją działalność w trybie natychmiastowym” – tak zaczyna się mail, który dostał między innymi posłanka Joanna Jaśkowiak. Parlamentarzystka opublikowała maila na swoim profilu społecznościowym i szybko okazało się, że nie jest jedyną, która go dostała.

Posłowie i europosłowie zaczęli dostawać podobne maile już kilka dni temu – swój opublikował europoseł Radosław Sikorski, a teraz okazało się, że to prawdziwa plaga. Mail dostała także poznańska posłanka Joanna Jaśkowiak, która opublikowała jego treść w mediach społecznościowych z dopiskiem: „To kolejna groźba, którą otrzymałam. Jak myślicie, powinnam się bać?”.

W mailu czytamy między innymi: „Je…a zdradziecka k…o antypolska lepiej zakończ swoją działalność w trybie natychmiastowym. Pomagasz UPA, za to k…a zginiesz. Zamorduje cię i zatłucze, tak by nikt cię nie poznał. Nagram, jak będę torturował i gwałcił wszystkie dzieciaczki w twojej rodzinie” – czytamy w treści wiadomości.

Powodem gróźb jest, jak napisał autor maila, świadczenie pomocy uchodźcom z Ukrainy. Jeśli posłanka nie spełni jego gróźb, grozi torturowaniem i gwałtami na dzieciach z jej rodziny, a jej samej śmiercią w męczarniach. Posłanka zgłosiła sprawę na policję.

Podziel się:

Ostatnio dodane: