Poznań: Niezwykłe zaręczyny we Wrocławiu. I z tramwajem w tle

oświadczyny fot. MPK Wrocław

Oświadczyny na wrocławskiej pętli tramwajowej przy produkowanym w Poznaniu moderusie beta? Oczywiście, ale pod warunkiem, że zaręczona para to… motorniczy pracujący w MPK Poznań. O zaręczynach poinformował prezes MPK Wrocław, Krzysztof Balawajder.

„WROCLOVE – nazwa, która zobowiązuje” – napisał na swoim profilu na FB. – „Wrocław pięknym i magicznym miastem jest. To fakt, do którego nikogo przekonywać nie trzeba. Właśnie dlatego na miejsce spędzenia ostatniego letniego weekendu to Wrocław wybrali Pan Przemysław i Pani Justyna z Poznania. Oboje są motorniczymi w MPK Poznań Sp. z o.o”.

A jak na motorniczych przystało, wybrali się też na petlę tramwajową, żeby obejrzeć moderusy produkowane przez Modertrans Poznań, które kursują po stolicy Dolnego Śląska i są -zdaniem prezesa Balawajdera – największym symbolem więzi między Wrocławiem a Poznaniem.

„W siłę tej więzi najwyraźniej wierzy Pan Przemysław” – napisał prezes. – „Dlatego zabrał towarzyszkę podróży na pętlę tramwajową, gdzie w obecności tramwaju Moderus Beta…OŚWIADCZYŁ SIĘ Pani Justynie. Ta, gdy zobaczyła klęczącego na porządnym torowisku, wspieranego przez siłę techniki, bez wahania odpowiedziała TAK. Wczoraj miałem okazję pogratulować narzeczonym w imieniu MPK Wrocław: zaręczyn, miłości i wspaniałej pasji. Mam nadzieję że na przyszłorocznym ślubie świadkować będzie nie tylko Beta ale i Gamma:)”.