Poznań: NFZ zaprasza na swój kanał filmowy. O profilaktyce

Co jest ważne przy zachowaniu higieny podczas pandemii covid-19, jak zapobiegać uzależnieniom i gdzie się zwrócić, by je leczyć. Te i wiele innych ważnych dla pacjentów tematów proponuje Narodowy Fundusz Zdrowia na swoim kanale filmowym.

“Akademia NFZ” – taki tytuł nosi kanał na YouTube, gdzie można oglądać filmy przygotowane przez przez NFZ, a dotyczących różnych dziedzin naszego zdrowia i zapobiegania chorobom.

Wszystkie sa przygotowane w ramach cyklu “Środy z Profilaktyką”. To cykliczne wydarzenia, podczas których oddziały wojewódzkie Narodowego Funduszu Zdrowia organizują działania mające na celu przybliżyć tematykę profilaktyki zdrowotnej oraz promocji zdrowia. Wraz z ekspertami i stowarzyszeniami pacjentów NFZ służy informacjami w zakresie odpowiedzialnej troski o zdrowie oraz możliwie komfortowe życie w chorobie.

Można więc dowiedzieć się, jaki związek z zachorowaniem na raka ma styl życia, jak w czasie pandemii bezpiecznie zostać krwiodawcą, jak powinna wyglądać profilaktyka osteoporozy czy jak poskromić cukrzycę.

Wszystkie filmy można znaleźć na kanale „Akademia NFZ” oraz na stronie NFZ w Poznaniu, gdzie w zakładce „Profilaktyka” są publikowane wszystkie informacje na temat „Środy z Profilaktyką ” w danym tygodniu.

NFZ, el

1
Dodaj komentarz

avatar
Andre
Andre

Nie działa ta strona!!!