napad w centrum Poznania fot. monitoring, straż miejska

Poznań: Napad w centrum miasta! Mężczyzna został pobity i okradziony

Zaatakował obcego mężczyznę, ukradł mu pieniądze i zaczął uciekać. A to wszystko się działo w centrum miasta, przy ul. Półwiejskiej.
Reklama

Wszystko wydarzyło się ok. 2 w nocy. Poszkodowany szedł ulicą Półwiejską, kiedy nagle został zaatakowany przez mężczyznę, który wybiegł z ulicy Długiej. Skończyło się na pobiciu oraz kradzieży saszetki z pieniędzmi – całość trwała tylko kilka sekund, ale operator monitoringu miejskiego zauważył sytuację.

Jednym okiem ciągle obserwował na kamerach sprawcę, a jednocześnie poinformował o zdarzeniu policję. Złodziej opróżnił saszetkę z kosztowności i wyrzucił ją pod jednym z samochodów, a następnie zniknął w jednej z bocznych uliczek, których nie obejmuje zasięg monitoringu.

Reklama

Operator kamery zapamiętał natomiast charakterystyczny ubiór sprawcy. I to pozwoliło na ponownie znalezienie napastnika na obrazach kamer – pojawił się przy ul. Rybaki. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę. W tym czasie poszkodowanym zajmowała się druga załoga policjantów.

Mężczyzna trafił na policję. Nie wiadomo jeszcze czy i jakie zarzuty może usłyszeć.

Podziel się!

5
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
aa
Gość
aa

wypójscić na wolność durczok tyż jess wolny

Niki
Gość
Niki

Dosc dobrze ubrany ten zlodziej!

Polak
Gość
Polak

Politycy też się dobrze ubierają.

Krzysztof Górawski
Gość
Krzysztof Górawski

teczowy jacek na prezydenta:)

Matt Mirren
Gość
Matt Mirren

Brawo Poznań.
Wspaniale miasto.