Michał Kowalonek fot. mat. pras.

Poznań: Michał Kowalonek na Scenie nad Rusałką

W najbliższy czwartek 17 września 20.30 na Rusałkowej Scenie wystąpi Michał Kowalonek, kompozytor, autor tekstów i wokalista w zespołach Myslovitz, Snowman, Lumikulu.

Urodzony na chwilę przed wakacjami – 29 czerwca 1979 roku. Korzeniami z Rakoniewic, poznaniak obecnie mieszkający w Puszczykowie. Otwarty na świat, ludzi i szeroko pojętą muzykę, nie pozostaje obojętny na inne dziedziny sztuki. Tworzy muzykę do filmów, spektakli teatralnych i do szuflady.

Koncertował między innymi w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu, Berlinie na jednej scenie z takimi artystami jak Lenny Kravitz, Hozier, Archive etc. Dzięki swojemu doświadczeniu wspiera młodych twórców i młode zespoły.

Dzięki swojemu doświadczeniu wspiera młodych twórców i młode zespoły. Zespół Lumikulu to oczko w głowie Michała. Projekt ma na celu promowanie edukacji artystycznej dla Rodzin. Zaangażowane w zespół dzieci aktywnie biorą udział w tworzeniu piosenek i wykonywaniu ich na żywo. Z tego działania każdy wychodzi zadowolony ale przede wszystkim najmłodsi. Dzieci uzbrajają się w cierpliwość, pewność siebie, obycie sceniczne i pokorę tak ważną dla każdego artysty. Lumikulu to ciągły proces doskonalenia siebie i rozwijania swoich talentów.

Mat. pras., el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze