policja fot. KWP

Poznań: Mężczyzna postrzelony wczoraj w Antoninku był pod wpływem narkotyków

Badanie krwi potwierdziło ich obecność u 39-letniego mężczyzny, który został wczoraj postrzelony na ulicy Gorzysława podczas interwencji.

Przypomnijmy: mieszkańcy Antoninka wezwali policję wczoraj przed południem, ponieważ po ulicach osiedla chodził zakrwawiony mężczyzna. Funkcjonariusze niezwłocznie przyjechali, ale ponieważ mężczyzna nie reagował na wezwania i okazał się agresywny – musieli użyć broni.

Mężczyzna został ranny w brzuch i nogę, ucierpiał też jeden z policjantów. Rannego przewieziono do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jak informuje Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, jego stan jest poważny i przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej. Natomiast we krwi mężczyzny stwierdzono obecność narkotyków. To wstępne wyniki, badania nadal trwają.

Jak ustaliła telewizja WTK, mężczyzna jest mieszkańcem osiedla Warszawskiego. Dlaczego jednak błąkał się zakrwawiony i pod wpływem narkotyków po Antoninku – nie wiadomo. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo, a sam zatrzymany zostanie przesłuchany, gdy tylko jego stan zdrowia na to pozwoli.

 

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze