Marcin Urbaniak fot. policja

Poznań: Marcin Urbaniak otrzymał bilet lotniczy Police Airlines. Kto go widział?

Marcin Urbaniak z Poznania jest poszukiwany od 2011 roku. A 24 stycznia policja opublikowała informacje, że Marcin Urbaniak otrzymuje darmowy bilet lotniczy. Linii Police Airlines.

Ostatnim znanym miejscem zamieszkania Marcina Urbaniaka było osiedle Polan w Poznaniu. Stąd poszukiwania prowadzi Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Ochrony i Poszukiwania Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. List gończy za Marcinem Urbaniakiem został wydany 4 lipca 2011 roku. Zarzuca mu się założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, która zajmowała się handlem i przemytem narkotyków z Nepalu.

Z tych powodów policja przygotowała dla niego darmowy bilet lotniczy na lot liniami Police Airlines – oczywiście w jedną stronę, do aresztu. Ktokolwiek ma informacje o tym, gdzie może się znajdować Marcin Urbaniak, powinien skontaktować się z policją pod numerem tel. 61 841 31 11 lub na adres mailowy: dyzurny.kwp@po.policja.gov.pl. Można także przekazać je osobiście w komendzie policji.

Poszukiwany ma 44 lata, od 171 do 175 cm wzrostu i jasne oczy, waga 50-69 kg, sylwetka średnia. Ma krótkie, jasne włosy uczesane do góry, nie nosi zarostu. Cechą wyróżniającą są pałąkowate nogi.

KWP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze