Urząd Skarbowy Poznań-Winogrady wstrzymał przyjęcia petentów. Jedna z urzędniczek okazała się zakażona koronawirusem.
Urząd jest zamknięty dla klientów dopiero od środy, chociaż zakażenie stwierdzono kilka dni wcześniej. Jak informuje na swojej stronie internetowej, klienci mogą się kontaktować z placówką mailowo i telefonicznie.
Jak dotąd nikt więcej w urzędzie nie zachorował, więc jest szansa, że w przyszłym tygodniu placówka wznowi obsługę stacjonarnie.
el