Poznań: Korki w całym mieście. Których miejsc unikać?

korki Niestachowska fot. L. Łada

Tradycyjne kolejki na wjazdach do miasta dzisiaj utrudniają skutki kolizji. To z ich powodu na Krzywoustego, Przybyszewskiego trzeba postać dłużej. Utrudnienia są też na S11, na węźle Koninko, gdzie znów jest wahadło, a także na Naramowicach, Niestachowskiej i Grunwaldzkiej.

Kierowcy wjeżdżający od strony Koninka musza uważać na wahadło na S11, co oczywiście mocno spowalnia i utrudnia wjazd. Dodatkowo na Krzywoustego przed rondem Rataje, od strony Kórnika, mamy pokolizyjne utrudnienia.

Korek też na DK92 przed Swarzędzem – przy stacji BP około 8.00 doszło do kolizji, na miejscu pracują służby. Także i tu przejazd jest utrudniony.

W samym mieście największe zamieszanie mamy na Naramowicach. Trwa tam układanie nawierzchni na Lechickiej i Naramowickiej, pas przejazdu się zmienia i wielu kierowców sobie z tym kompletnie nie radzi. Lepiej unikać tej części miasta.

Korkuje się też Grunwaldzka ze względu na prace prowadzone w rejonie Jugosłowiańskiej, a także Ptasia. Pokolizyjne utrudnienia na Przybyszewskiego przed skrzyżowaniem z Bukowską. Stoi także tradycyjnie Niestachowska i Witosa.

Podziel się:

Ostatnio dodane: