policja fot. KWP

Poznań: Koparka potrąciła pieszego. Policja szuka świadków

Poznańska policja szuka świadków wypadku, do jakiego doszło niespełna rok temu na ulicy Kresowej. Mężczyznę przechodzącego przez jezdnię potrąciła koparka. Nie przeżył.

Wypadek miał miejsce 26 lipca około godziny 15.00. Na prostym odcinku ulicy Kresowej na wysokości numeru 3 50-letni mężczyzna przechodził przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Wtedy potrąciła go koparka marki CAT.

Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i zmarł. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie i prosi wszystkich, którzy wiedzą coś w tej sprawie, by zgłaszali się na najbliższy komisariat policji lub też osobiście w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu przy ul. Szylinga 2, pokój 135 lub telefonicznie pod numerem telefonu 61-841-36-03 czynnym w godz. 6.00-14.00 lub pod czynnym całą dobę numerem 61-841-44-11.

KWP, el

1
Dodaj komentarz

avatar
Danny
Danny

Jaja sobie robicie tak? Po roku szuka świadków? To za 5 lat jakiś się znajdzie, za kolejne 15 lat zacznie się rozprawa z kierującym koparke a po rozprawie czyli kolejne 10 lat później kierowca pójdzie za kraty.