żłobek fot. UMP

Poznań: Konkurs na Superżłobek i Superprzedszkole 2020

Już po raz drugi miasto Poznań ogłasza konkurs na superżłobek i superprzedszkole. Pomoże on wybrać placówki najbardziej przyjazne dzieciom i rodzicom z opieką i edukacją na najwyższym poziomie.

Konkurs jest skierowany do przedszkoli i żłobków w Poznaniu. Mogą wziąć w nim udział zarówno placówki publiczne, prowadzone przez miasto, jak i niepubliczne. Miejsca kandydujące do tytułu superżłobka czy superprzedszkola muszą wykazać się wysoką jakością opieki nad dziećmi i edukacji. Niezbędna jest innowacyjność oraz dobra współpraca z rodzicami i lokalnym środowiskiem.

Zgłosić przedszkole lub żłobek do konkursu może jego dyrektor lub dyrektorka, wymagane jest jednak zebranie udokumentowanego poparcia zgłoszenia przez minimum 60 proc. rodziców dzieci tam uczęszczających.

Formularze zgłoszeniowe z dopiskiem “Superżłobek, superprzedszkole 2020” należy przesłać na adres mailowy: cir@pcs-poznan.pl oraz złożyć pisemnie w zamkniętej kopercie, nie później niż do 11.01.2021 r., w Centrum Inicjatyw Rodzinnych, ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu.

Ogłoszenie wyników oraz uroczyste nadanie tytułów Superżłobek 2020 i Superprzedszkole 2020 nastąpi podczas Gali Rodziny. Ze względu na sytuację pandemiczną odbędzie się ona online.

W 2019 roku w plebiscycie na Superżłobek i Superprzedszkole oddano aż 5240 głosów. Zwyciężyły: żłobek Kalinka (ul. Szamarzewskiego 5/9) oraz Przedszkole nr 163 Baśniowy Zamek (os. B.Chrobrego 106).

UMP

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze