Poznań: Koncert Michała Szpaka w ramach Poznańskich Dni Rodziny

Podziel się!

Michał Szpak wystąpi dzisiaj wieczorem na Łęgach Dębińskich, na zakończenie trwającego tam festynu z okazji Poznańskich Dni Rodziny.

Poznańskie Dni Rodziny to cykl imprez, dyskusji i pokazów, które potrwają 22 dni. – Zależało nam na szerokiej ofercie, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poznańskie Dni Rodziny to ponad 3 tygodnie najróżniejszych wydarzeń, koncertów, spotkań, warsztatów, konferencji naukowych. Zaczynamy piknikiem na Łęgach Dębińskich z koncertem Michała Szpaka, a kończymy Międzypokoleniową Paradą Pokoleń, która przejdzie ze Starego Rynku na plac Wolności – podkreśla Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta miasta.

– Najważniejszy cel to integracja międzypokoleniowa. Dla władz miasta poznańska rodzina jest bardzo ważna. Dotyczy to wszystkich jej członków – od najmłodszego do najstarszego. Dlatego wiele przedsięwzięć organizujemy wspólnie z Młodzieżową Radą Miasta i Miejska Radą Seniorów. Chcemy, aby każdy poznaniak, każda poznańska rodzina czuła się w naszym mieście dobrze – dodał Solarski.

Kulminacją pikniku, który oficjalnie rozpoczyna Poznańskie Dni Rodziny, będzie koncert Michała Szpaka, który rozpocznie się o godz. 19 na Łęgach Dębińskich. Wstęp będzie darmowy.

Autor: UMP op. AS


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar