przebudowa Wierzbięcice fot. PIM

Poznań: Kolejne zmiany w organizacji ruchu na Wierzbięcicach

Na ul. Wierzbięcice trwają prace związane z instalacją ciepłowniczą. W środę (23 września) wieczorem rozpocznie się przebudowa przyłącza do budynku dawnego kina Wilda.

Zaplanowane prace, które będą prowadzone również w godzinach nocnych, wymagają całkowitego zamknięcia przejazdu dla samochodów ul. Wierzbięcice na wysokości tej posesji od godziny 21.00 w środę do godzin porannych w poniedziałek, 28 września. Dla zminimalizowania hałasu prace rozbiórkowe w godzinach wieczornych oraz nocnych będą prowadzone ręcznie.

Kierowcy będą mogli ominąć zamknięty fragment ulicy skręcając w ul. Niedziałkowskiego, Świętego Czesława, Żupańskiego bądź Spychalskiego Ruch pieszy w tym rejonie zostanie utrzymany i będzie mógł odbywać się po przygotowanych kładkach.

Przypominamy, że na odcinku od dawnego dworca PKS do skrzyżowania z ul. 28 Czerwca 1956 r., ul. Wierzbięcice jest ulicą jednokierunkową. Poruszać się nią mogą pojazdy jadące od centrum w kierunku ulic 28 Czerwca 1956 r. oraz Górna Wilda. Pojazdy zmierzające w kierunku centrum są prowadzone objazdem przez ulice Przemysłową, Wujka i Przemysła II.

PIM prosi o zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności.

PIM, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze