Pod koniec października z lotniska Ławica zostanie uruchomiony dodatkowy lot do Warszawy w godzinach popołudniowych.
Będzie to szóste połączenie lotnicze pomiędzy stolicą Wielkopolski oraz stolicą Polski. Samoloty z Poznania wylatują do Warszawy w godzinach: 5.40, 9.05, 11.50, 14.55 i 21.05. Od października ma się pojawić dodatkowe połączenie o 16.40 z Poznania (powrotne będzie o 18.10). Nowe połączenie będą obsługiwały samoloty Polskich Linii Lotniczych LOT.
Źródło: Głos Wielkopolski