Poznań: Kolejna aukcja lokali komunalnych

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje aukcję najmu lokali użytkowych w remontowanych pawilonach handlowych przy ul. Świt. Inwestycja zakończy się jeszcze w tym roku, dlatego już teraz ZKZL chce im zapewnić najemców.

Aukcja najmu lokali użytkowych odbędzie się 30 czerwca o godzinie 12:00. Do wylicytowania będzie 8 atrakcyjnych lokali znajdujących się w aktualnie remontowanych pawilonach handlowo-usługowych przy ul. Świt.
– Tak jak w poprzednich edycjach aukcja odbędzie się on-line na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – W ofercie znajdą się lokale o powierzchni wahającej się między 61 a 188 m kw. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 29 czerwca 2021 r. Wszystkie oferty wraz z rzutami pomieszczeń, regulamin oraz inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej.

Pawilony handlowo-usługowe przy ul. Świt przechodzą ogromną metamorfozę i jeszcze w tym roku najemcy będą mogli prowadzić działalność gospodarczą w całkowicie odmienionym miejscu, mając do dyspozycji wiele udogodnień oraz wysoki standard lokali. Każdy lokal będzie wyposażony w klimatyzację, kurtyny powietrzne znajdujące się przy wejściach oraz internet. Wszystkie w standardzie będą posiadały wyposażoną łazienkę oraz zaplecze socjalne.

Do lokali znajdujących się na pierwszym piętrze będzie można dostać się windą, co z pewnością ułatwi dostęp klientom, w tym osobom z niepełnosprawnościami. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przy budowie pawilonów koszty eksploatacji będą nieporównywalnie niższe od tych, jakie ponosili najemcy przed remontem.

Dwa lokale zostały przystosowane do potrzeb branży gastronomicznej. Przygotowano je w podstawowym zakresie zarówno pod kątem konstrukcji, jak i właściwej instalacji spełniającej normy dla tego biznesu. W lokalach zaprojektowano podstawowe przejścia, wyjście i wyciągi dla przewidywanych urządzeń gastronomicznych. Istnieje jednak możliwość zaadaptowania tych lokali pod inną działalność gospodarczą.

Kolejnymi udogodnieniami dla najemców są zaprojektowane miejsca postojowe dla samochodów oraz stojaki rowerowe. W otoczeniu pawilonów pojawi się zieleń, ławeczki i dwa stanowiska do gry w szachy Całość terenu zostanie oświetlona, a zamontowany monitoring zwiększy komfort i bezpieczeństwo najemców.

ZKZL

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze