policja fot. Sławek Wąchała

Poznań: Kobieta spowodowała wypadek i uciekła? “Poleciałem po torowisku dla tramwajów”

Potłuczona i poobdzierana noga, a do tego złamany obojczyk. To efekt wczorajszego wypadku w którym uczestniczył pan Michał. Teraz szuka osoby, która miała wypadek spowodować.

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 12 na Grunwaldzkiej. – Kobieta w ciemnych okularach, ciemnych spiętych z tyłu włosach, w SUVie Volvo, najprawdopodobniej XC90, zajechała mi mój pas ruchu (przecięła 2 pasy) powodując brak możliwości manewru. Skutkiem tego był wypadek. Poleciałem po torowisku dla tramwajów – relacjonował poszkodowany.

Panu Michałowi udało już się zdobyć jedno nagranie, które pokazuje moment wypadku. Niestety na filmie nie widać numerów rejestracyjnych samochodu kobiety. Wideo natomiast pokazuje, że kobieta uciekła z miejsca wypadku, bez udzielenia mężczyźnie pomocy.

Sprawą już zajmuje się policja, ale pan Michał liczy, że nagłośnienie sprawy w internecie pomoże w znalezieniu kobiety.


 

1
Dodaj komentarz

avatar
Oskar Wochna
Oskar Wochna

może się mylę ale z nagrania wynika że wszystkie auta tak przed wywrotką motocyklisty ewidentnie jadącego z prędkością znacznie wyższą niż inni użytkownicy drogi jak i po jadą tą samą drogą jak rzekoma sprawczyni wypadku… odnoszę wrażenie że mogła być w niemałym szoku z powodu brawury motocyklisty, zwłaszcza że zaraz wstał bez widocznego uszczerbku na zdrowiu…