Przyczepa fot. KWPolicji

Poznań: Kierowca “skosił” latarnię. Spadła na dwa kolejne auta

Sytuacja na poznańskich drogach nie wygląda najgorzej, ale od rana doszło do kilku wypadków, które lokalnie powodowały utrudnienia.

Z samego rana na rondzie Starołęka potrącony został pieszy. Spowodowało to utrudnienia na Hetmańskiej od strony Wildy. Z nieoficjalnych relacji wynika, że do wypadku doszło ponieważ jeden z kierowców próbował wymusił pierwszeństwo i zepchnął drugie auto na chodnik. Ono “zahaczyło” pieszego, który trafił do szpitala. Jego życiu ma nie zagrażać żadne niebezpieczeństwo.

Do dość kuriozalnej sytuacji doszło natomiast około godz. 8 na Podwalu. Z relacji jednego z kierowców wynika, że jedno z aut nie wyrobiło na zakręcie, a następnie “skosiło” latarnię. Ta spadła dość niefortunnie… na dwa kolejne samochody. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tej sytuacji.

Do nietypowej sytuacji doszło też na autostradzie A2. Policjanci zatrzymali “dostawczaka”, który wiózł… przyczepę. Skończyło się na mandacie, zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego i zakazanie kontynuowania jazdy. Więcej o tej sytuacji można przeczytać tutaj.

 

Dodaj komentarz

avatar