Poznań: Joanna Dudkowska Band feat. Chuc Frazier na Plaży Eco Village

Joanna Dudkowska Band feat. Chuc Frazier Koncert Noworoczny fot. Magda Zając

Joanna Dudkowska, basistka i kompozytorska oraz Chuc Frazier, gitarzysta z Teksasu wystąpią 18 sierpnia na Plaży Wilda Eco Village. Koncert rozpocznie się o 20.00. Wstęp wolny.

Joanna Dudkowska to basistka, kompozytorka, klasyfikowana w pierwszej trójce najlepszych polskich muzyków bluesowych. Chuc Frazier jest amerykańskim gitarzystą pochodzącym z Houston w Teksasie i reprezentującym interesujący styl muzyczny, łączący elementy bluesa, reggae, techno, hip-hopu i metalu.

„Kompilacja muzyki Joanny i Chuca to niezwykła dawka energii muzycznej i jedyne w swoim rodzaju show, które jest niecodziennym przeżyciem dla każdego widza” – mówią organizatorzy wydarzenia. – „Koncert określany jest jako swoista podróż po muzyce. W nowatorskich aranżacjach znanych utworów artyści odkrywają na nowo zarówno kompozycje z kręgu muzyki popularnej jak i klasycznej. W programie znajdują się m.in. przeboje z repertuaru Michaela Jacksona, Prince’a, Bruno Marsa, Boba Marleya, E. Claptona, Eurythmics, Stevie’ego Wondera. Nie brakuje też utworów autorskich będących fuzją jazzu, rocka, funky i blues”.

Joannie i Chucowi towarzyszą niepowtarzalne osobowości muzyczne: Mateusz Urbaniak – piano, hammond, Anastazja Nowak – skrzypce, chórki, Mikołaj Lisowski – perkusja. Wstęp wolny.