Poznań: Jest nagranie ze zniszczenia książkomatu. Policja szuka tego mężczyzny

Teatralka fot. Sławek Wąchała

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia książkomatu przy pętli górczyńskiej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Czy ktoś go rozpoznaje?

Przypomnijmy, że do zdewastowania książkomatu doszło 29 kwietnia, jeszcze przed oficjalnym uruchomieniem urządzenia. Biblioteka Raczyńskich ustawiła 11 takich samoobsługowych urządzeń w mieście, by ułatwić wypożyczenie i zwrot książek. Urządzenie przy pętli na Górczynie, które zostało zniszczone, jest jednym z nich.

Znajdujące się w tym rejonie kamery monitoringu nagrały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym wydarzeniem. Dlatego policjanci z Grunwaldu, którzy prowadzą dochodzenie w tej sprawie, proszą o pomoc wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mogą o nim udzielić informacji.

Kontaktować można się osobiście w Komisariacie Policji Poznań-Grunwald przy ul. Rycerskiej 2a lub pod całodobowym numerem telefonu 47 77-121-11.

Podziel się:

Ostatnio dodane: