Poznań: Jarmark bożonarodzeniowy także na Rynku Łazarskim. Od kiedy?

Rynek Łazarski, fontanna fot Mariusz Wiśniewski FB

Połączenie otwarcia Rynku Łazarskiego po długim i uciążliwym remoncie z łazarską odsłoną Betlejem Poznańskiego zapowiadał już Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta, podczas ostatniej kontroli inwestycji. A kiedy to nastąpi?

Prace na Rynku Łazarskim zbliżają się do końca, niedawno odbyły się nawet testy nowej fontanny i w związku z tym najwyższy czas pomyśleć także, o tym, jak będzie wyglądało otwarcie rynku. Właśnie przy okazji ostatniej kontroli inwestycji Mariusz Wiśniewski zdradził, w grudniu Rynek Łazarski zainauguruje swoja działalność z przytupem, bo dzielnicowym jarmarkiem bożonarodzeniowym.

Oprócz więc Betlejem Poznańskiego, które regularnie odbywa się na placu Wolności i Starym Rynku, a także świątecznego jarmarku na Wildzie, który także już od kilku lat odbywa się przed świętami na rynku tej dzielnicy, swój jarmark będzie miał także Łazarz.

A kiedy? Oficjalne otwarcie Rynku Łazarskiego po remoncie nastąpi 4 grudnia i już wtedy można się tam spodziewać bożonarodzeniowych atrakcji.

Podziel się:

Ostatnio dodane: