Poznań: Jacek Jaśkowiak zaliczył nokaut. Od Artura Szpilki

“Dla mnie sparing z Arturem to lekcja pokory” – napisał Jacek Jaśkowiak po zakończonym treningu. Nie da się ukryć: Szpilka znokautował prezydenta Poznania.
Reklama - dalsza część artykułu znajduje się poniżej

Nie jest tajemnicą, że prezydent Jaśkowiak stara się regularnie trenować, a boks jest jego wielką pasją i nie zrezygnował z treningów nawet w czasie pandemii. Przy każdej okazji stara się też powalczyć z mistrzami – na ringu stawał już z Dariuszem Michalczewskim i Przemysławem Saletą – a teraz z Arturem Szpilką.

“Dziękuję Arturowi Szpilce i Pawłowi Kołodziejowi za świetny trening” – napisał prezydent Poznania na swoim FB. – “Tacy goście nieczęsto pojawiają się w hali przy ul. Reymonta. Wracającej do regularnych zajęć młodzieży daliście ogromną motywację do dalszej pracy. Dla mnie sparing z Arturem to lekcja pokory. Przy wymianie lewy sierpowy na lewy sierpowy poleciałem na deski, ale udało mi się wstać”.

Za wspólny trening i spotkanie podziękował też prezydentowi Poznania Paweł Kołodziej.
“W sporcie i w życiu można się wiele nauczyć, ale z silnym charakterem człowiek się rodzi!!!” – napisał prezydentowi w odpowiedzi.

el

Sparing z Arturem Szpilką

Dziękuję Artur Szpilka i Paweł Kołodziej za świetny trening – tacy goście nieczęsto pojawiają się w hali przy ul. Reymonta. Wracającej do regularnych zajęć młodzieży daliście ogromną motywację do dalszej pracy. Dla mnie sparing z Arturem to lekcja pokory. Przy wymianie lewy sierpowy na lewy sierpowy poleciałem na deski, ale udało mi się wstać.

Opublikowany przez Jacka Jaśkowiaka Niedziela, 14 czerwca 2020

1
Dodaj komentarz

avatar
Nico 74
Nico 74

Mordę mu obił