HAH Poznań fot. HAH

Poznań: HAH prosi o pomoc!

Kultowy klub założył zrzutkę na utrzymanie, bo nie ma już innego wyjścia. Wszyscy, którzy go wesprą, mogą liczyć na karty klubowe do wykorzystania w klubie – gdy już zostanie ponownie otwarty.

“Rok 2020 delikatnie mówiąc nas nie rozpieszcza. Od przeszło 8 miesięcy nie jesteśmy w stanie rozwinąć skrzydeł tak jak to mieliśmy w zwyczaju” – napisali właściciele klubu na portalu zrzutka.pl prosząc o pomoc. – “Sytuacja pandemiczna oraz nakładane przez rząd niezrozumiałe i nielogiczne obostrzenia uderzają bezpośrednio w Wasz ukochany klub, a nasz najlepszy dom. HAH Poznań to kolebka tęczowej zabawy, która działa i gości od przeszło 9-lat, a jej fundamentem zawsze było tolerancja i akceptacja. Zależało nam od początku, żeby to było miejsce, gdzie każdy może poczuć się swobodnie niezależnie od koloru skóry, pochodzenia, wyznania czy orientacji. Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać na wyimaginowaną rządową pomoc”.

Każdy może wspomóc klub na zrzutka.pl – i może też dostać coś w zamian. Wszyscy, którzy wpłacą 100, 250, 500 i 1000 złotych, otrzymają odpowiednie karty klubowe do wykorzystania w HAH Poznań zaraz po powrocie do normalnego funkcjonowania.

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze