Giełda Staroci fot. K. Adamska

Poznań: Giełda przed M1 zaprasza na antyki

W sobotę 13 czerwca giełda przed M1 znów zaprasza, tym razem tylko na antyki. Pchli targ zaplanowano dopiero na 21 czerwca.

“13 czerwca, sobota, zapraszamy od 6.00 do 14.00 na giełdę antyków, staroci, militariów w Poznaniu. 21 czerwca oraz każdą następną niedzielę zapraszamy na pchli targ” – poinformowali organizatorzy giełdy na swoim profilu społecznościowym.

Pierwotnie planowano 13 czerwca antyki i starocie, a 14 czerwca – pchli targ. Podjęta decyzja i podział imprez jest efektem narady z policją i sanepidem po zawieszeniu imprez. Przypomnijmy, że pierwszy pchli targ przed M1 odbył się 17 maja i cieszył się ogromnym powodzeniem. Był taki tłok, że wiele osób nie myślało o zachowaniu obowiązkowego dystansu, sporo nie miało też maseczek, co bardzo się nie spodobało sanepidowi.

Giełdę zawieszono, jak informowaliśmy, żeby organizatorzy mieli czas na poprawki. I właśnie je wprowadzili, mając nadzieję, że podział tematyczny, wyznaczone granice stoisk oraz zakaz wchodzenia bez maseczki zapewnią wszystkich uczestnikom imprezy bezpieczeństwo.

el

1
Dodaj komentarz

avatar
Zabawny Miastczanin
Zabawny Miastczanin

Myślę że odwiedzę te giełdę i zaproszę parę osób do Miastka na Pchli TArg