Giełda Poznań M1 fot. Sławek Wąchała

Poznań: Giełda M1 będzie znów otwarta!

Po negocjacjach z sanepidem i policją, a także dzięki kolejnemu złagodzeniu obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa Giełda M1 znów zacznie działać. Planowane otwarcie ma nastąpić 13 czerwca.

Przypomnijmy, że giełda została przeniesiona ze Starej Rzeźni, gdzie na jej miejscu właśnie powstaje nowe osiedle. Jej pierwsza edycja przed M1 odbyła się 17 maja i przyciągnęła tłumy ludzi – jak informowaliśmy. Niestety, nie wszyscy przestrzegali zasad bezpieczeństwa: nie mieli maseczek i nie przestrzegali dwumetrowej odległości od siebie. Organizatorzy nie byli w stanie upilnować tysięcy ludzi, którzy tam przyszli.

Zapadła więc decyzja o zawieszeniu giełdy do czasu, gdy sytuacja epidemiologiczna ulegnie poprawie – co, jak mają nadzieję organizatorzy, właśnie nastąpiło.
“Czeka nas jeszcze jedna wizyta w sanepidzie, ale mamy nadzieję, że się już nic nie zmieni” – napisali na swoim FB. I zaprosili poznaniaków 13 czerwca na kolejne otwarcie giełdy – tego dnia będzie to giełda antyków. Dzień później, 14 czerwca, zaplanowany jest pchli targ.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze