POznań Moto Fest fot. Sławek Wąchała

Poznań: Ekskluzywne samochody opanowały MTP

Ferrari, McLaren, Porsche czy Lamborghini – wszystkie te marki można podziwiać dziś i jutro na Poznań Moto Fest, które odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Poznań Motor Show w tym roku się nie odbył ze względu na pandemię – ale przynajmniej częściowo zastępuje go Poznań Moto Fest, gdzie miłośnicy i klasyków, i najnowocześniejszych samochodów wyścigowych znajdą coś dla siebie. Do wyboru mają ponad 200 marek.

Gościem specjalnym Poznań Moto Fest będzie znany w stolicy Wielkopolski kolekcjoner samochodów Joseph “The Collection”. 30 swoich pojazdów prezentuje też Positive Ways. Swoje auta przywiozły również Basenhurt A&T Racing Team oraz Kamena Rally Team.

Rzadką okazją jest zobaczenie Rolls-Royce’a Phantoma, pierwszą wersję pochodzącą z 1927 roku! Ten ponad 90-letni egzemplarz to jedyny taki model, który w dodatku zostanie zaprezentowany po raz pierwszy szerokiej publiczności.

Bilety na Poznań Moto Fest można kupować wyłącznie przez internet na platformie ToBilet.pl, a kosztują 13 złotych. Pierwszego dnia ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach od 10:00 do 17:00, z kolei dzień później wydarzenie potrwa godzinę krócej (10:00-16:00).

MTP, el