Poznań: Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru. Teatr Polski ma propozycję

Świętowanie Dnia Teatru nie jest możliwe w teatrze w sensie materialnym – ale wirtualnym jak najbardziej! Dlatego Teatr Polski zaprasza wszystkich widzów, by podzielili się swoimi teatralnymi historiami.

Zazwyczaj z okazji święta teatr przygotowywał specjalne atrakcje dla widzów: można było zobaczyć teatr od kulis, poczuć jego bliskość, poznać aktorów, pracowników różnych działów. W tym roku to niestety niemożliwe, ale korzystając z tego, że większość z nas jest w domu (#zostańwdomu), Teatr Polski i tak przygotował teatralną propozycję dla widzów.

“W którym teatrze byliście pierwszy raz w życiu? Na jakim przedstawieniu? A może wiąże się z tym jakaś fascynująca anegdota? Zbieracie pamiątki związane z teatrem: programy, bilety, repertuary? Robicie selfie w teatrze? – Podzielcie się z nami Waszą historią! Stwórzmy wirtualne spotkanie entuzjastów Teatru i w ten sposób uczcijmy ten wyjątkowy dzień. Teatr to emocje, podzielcie się z nami swoimi!” – zapraszają pracownicy Teatru Polskiego w Poznaniu.

Czekają na anegdoty, ciekawe opowieści, zdjęcia pamiątek teatralnych, teatralne selfie. Autorzy najciekawszych z nich zostaną obdarowani gadżetami teatralnymi i biletami na spektakle – gdy znów podniesie się kurtyna. A przecież wszyscy czekamy na ten moment…

Swoje historie można wysyłać na adres: marketing@teatr-polski.pl albo na Facebooku Teatru Polskiego w Poznaniu.

TP, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze