Poznań: Cykl „Na Falach” wraca. Będą cztery koncerty. Wstęp jest bezpłatny

Happysad fot. Sławek Wąchała

Cztery zespoły i cztery rockowe koncerty nad jeziorem Strzeszyńskim. Miasto zaprasza w tym roku poznaniaków ponownie na koncerty „Na Falach”, które wystartują już 1 lipca. Wstęp jest bezpłatny.

1 lipca na strzeszyńskiej scenie wystąpi zespół Luxtorpeda, jeden z najbardziej znanych w całym kraju przedstawicieli poznańskiej sceny muzycznej. Publiczność w Strzeszynku usłyszy zupełnie nowy materiał z wydanej pod koniec kwietnia tego roku płyty „Omega”.

Z kolei w sobotę 2 lipca nad jeziorem wystąpi zespół Sorry Boys, który miał wystąpić w ramach cyklu „Na Falach” dwa lata temu, ale z powodu pandemii koncert odwołano. Muzycy zapewniają, że zrekompensują poznaniakom to długie czekanie…

30 lipca wystąpi Happysad – zespół wykona swoje największe przeboje, jak „Ale zanim pójdę”, „Mów mi dobrze” i wiele innych hitów. Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi 29 lipca – ten wykonawca zostanie podany później.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 20.00. Organizatorami wydarzenia są Miasto Poznań oraz Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.