Nafalach happysad s. wąchała

Poznań: Co robić w weekend? Nasze propozycje! 24, 25 i 26 stycznia 2020

Disco, rock, techno… W ten weekend fani każdego rodzaju muzyki powinni znaleźć dla siebie coś ciekawego. Zobacz najciekawsze propozycje!
Karnawałowy Koncert Gwiazd – Zenon Martyniuk / Piękni i Młodzi / Boys
24 stycznia @ 19:00 – 22:00

Koncert gwiazd disco polo. Na scenie pojawią się Zenon Martyniuk, Piękni i Młodzi, Boys oraz After Party.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

SMOLASTY | PRÓŻNOŚĆ
24 stycznia @ 19:30 – 22:00

Smolasty to młody wokalista, raper oraz producent, którego twórczość jest elektryzującym połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej. Artysta wprowadza na polski rynek wiele świeżości i skutecznie wypełnia nisze dla słuchaczy ceniących muzyczną indywidualność.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Kortez Przedpremierowo / Poznań / 24.01.2020 /
24 stycznia @ 20:00 – 23:00

W zbliżającym się sezonie – jak co roku – Kortez z zespołem wybierze się w trasę koncertową po całej Polsce. Tym razem jednak poza piosenkami, które publiczność zna i lubi, zaprezentuje też przedpremierowo materiał, który znajdzie się na jego trzeciej płycie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Wilki – Niebieska Trasa – Poznań
24 stycznia @ 20:00 – 23:00

Zespół postanowił przypomnieć swoim słuchaczom nagrania z kultowej płyty “Wilki”, która odcisnęła trwałe piętno na polskiej muzyce rockowej i okazała się bestsellerem, sprzedając ponad 220 tysięcy egzemplarzy. Grupa podczas poznańskiego koncertu zagra wszystkie utwory z pierwszej płyty, w tym takie perełki jak „Son of The Blue Sky”, „Aborygen”, „Beniamin” czy „Eli Lama Sabachtani”.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Provinz Posen | Dom Tramwajarza
24 stycznia @ 20:00 – 21:45

PROVINZ POSEN to tańce wielkopolskie sto lat później. Nowy projekt i album muzyków znanych m.in. z zespołów Muchy i Afro Kolektyw łączy w sobie elektronikę z muzyką źródeł. W poszukiwaniu muzyków grających na tradycyjnych instrumentach z epoki przejechali Wielkopolskę i dotarli do ludzi kultywujących brzmienie regionu sprzed stu i więcej lat. Większość dźwięków na albumie to przetworzone sample niezwykłych kozłów, klarnetów i mazanek…

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Karnawałowy koncert latino – Jorge Esparza
24 stycznia @ 20:00 – 21:30

Jorge Esparza – to chilijski artysta mieszkający od 10 lat w Polsce; gitarzysta, instrumentalista i wokalista w muzyce popularnej, folklorze i muzyce latynoskiej.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

1917 | Premierowy weekend w Kinie Muza!
24 stycznia @ 20:30 – 26 stycznia @ 22:30

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Ortus: Sugar | Tama
25 stycznia @ 23:00 – 26 stycznia @ 06:00

Seria imprez Ortus odkrywa wyróżniające się talenty spoza pierwszych rzędów techno, które już niedługo zawojują klubową scenę.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Babi Targ w Poznaniu / 26.01.2020 / MTP
26 stycznia @ 12:00 – 16:00

Babi Targ jest lokalną odmianą znanych już wcześniej na zachodzie swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. W miarę rozwoju imprezy uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter. Oprócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

To tylko część imprez która odbedzię się na terenie Poznania. Wszystkie można znaleźć w naszym kalendarium.

mat. pras. / op. AS

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze