ulica Mateckiego fot. PIM

Poznań: Budowa kanalizacji i zamknięcie dla ruchu ulicy Mateckiego

Rozpoczyna się kolejna faza prac przy budowie chodnika i sieci wodno-kanalizacyjnej w ulicy Mateckiego. Będą wymagały zamknięcia ulicy dla ruchu od czwartku, 15 kwietnia.

Podczas trwającej dotychczas budowy wodociągu przejazd ulicą był możliwy, choć z utrudnieniami. Jednak 15 kwietnia rozpoczyna się tam budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej, a przy tych pracach zamknięcie ulicy jest już konieczne.

“W czasie trwania robót kierowcy będą kierowani na objazdy poprowadzone ulicami Stróżyńskiego i Jaroczyńskiego oraz ul. Obornicką” – informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie. – “Dzięki podziałowi inwestycji na etapy w trakcie prac zapewniony został dojazd do posesji i pobliskiego osiedla. Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie inwestycji i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.”

Przypomnijmy, że prace na ulicy Mateckiego rozpoczęły się w styczniu tego roku. Dzięki nim ulica zyska nowy chodnik, oświetlenie, przystanki, kanalizację deszczową oraz sieć wodociągową i kanalizacyjną z przyłączami do posesji.

 

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze