LGBT

Poznań broni tęczy!

Pod takim hasłem Lokum Stonewall zaprasza o godzinie 18.00 na Półwiejską. “Przyjdźcie wyrazić swoją wściekłość lub okazać solidarność z osobami LGBT+!” – zapraszają organizatorzy.

“Społeczność LGBT+ jest zmęczona i zła” – piszą w zaproszeniu na demonstrację. – “Mamy za sobą najbardziej homofobiczną kampanię wyborczą w historii Polski. Mimo jej zakończenia nagonka na nas nie mija. Najwyższe osoby w państwie, zamiast stać na straży równości i godności wszystkich obywateli, szczują na 2 miliony polskich osób LGBT+. Coraz więcej można o nas powiedzieć, coraz więcej można nam zrobić. Nie zgadzamy się na dalsze dehumanizowanie naszej społeczności”.

Osoby LGBT+ domagają się: zatrzymania mowy nienawiści do osób LGBT+ stosowanej przez polityków i polityczki, zaprzestania wykorzystywania publicznych pieniędzy na kampanie dezinformacyjne o społeczności LGBT+, wykorzystywania policji i prokuratury do zastraszania aktywistów i aktywistek LGBT+ oraz zatrzymania kampanii nienawiści i dezinformacji prowadzonej przez media publiczne.

el

3
Dodaj komentarz

avatar
Andre
Andre

Przyjdzie parę pind na kupę i tak to się skończy jak w piątek

Marcin
Marcin

Wyjątkowo zaklamana lewacka banda

Apotropaik
Apotropaik

Kto sieje wiatr, zbiera burzę!