Poznań: Bokka i Kamp! #NaFalach

Synth pop, rock i muzyka elektroniczna – fanów tych gatunków nie może zabraknąć 30 sierpnia nad Maltą. Podczas kolejnego koncertu w cyklu #NaFalach zagrają Bokka i Kamp!

Bokka to polski i niezwykle tajemniczy zespół muzyczny założony w 2013. Wiadomo, że jest to trio, ale muzycy nie ujawniają swoich personaliów i nie pokazują twarzy na scenie. Zazwyczaj występują w maskach i wiadomo tylko, że to dwaj mężczyźni i jedna kobieta, chociaż na scenie zazwyczaj występuje pięć osób: wokalistka, dwóch gitarzystów, perkusista i klawiszowiec.

Twórczość Bokki jest określana jako muzyka elektroniczna, pop, rock, rock alternatywny oraz synth pop i z roku na rok ma coraz więcej fanów. 20 kwietnia 2018 ukazała się ich trzecia płyta, zatytułowana “Life On Planet B”, a w tym roku opublikowali singiel “A Spell”.

Kamp! to zespół pochodzący z Łodzi, grający muzykę określaną jako electro pop, melodyjny synth pop z elementami francuskiego house’u i chill-wave. Pierwszy album zespół wydał w 2012 roku, można ich było usłyszeć także na Selectorze, Open’erze, Olsztyn Green Festival, SXSW w Austin (USA), The Great Escape w Brighton (UK), na Liverpool Sound City (UK), Exit Festival (Serbia) czy Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

Koncert odbędzie się 30 sierpnia nad Maltą i rozpocznie o godzinie 20.00.

Mat. pras., el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze