Poznań: Bajka o trzech świnkach w ramach Lata na Targach

Podziel się!

Grzegorz Ganowicz, Andrzej Białas i Mariusz Zaniewski będą czytać najmłodszym poznaniakom bajki i wiersze. Tym razem będzie to bajka o trzech świnkach, a czytanie rozpocznie się 14 sierpnia o 10.30.

“Czytam i Czuję” jest to projekt, który propaguje głośne czytanie dzieciom bajek i wierszy. projekt realizowany w PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych, a w okresie letnim w ramach Lata na Targach. Tym razem bajki będą czytać goście: Grzegorz Ganowicz – Przewodniczący Rady Miasta Poznania (Narrator), Andrzej Białas – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Poznania ds. Społeczeństwa Obywatelskiego (Wilk) oraz Mariusz Zaniewski – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy (Świnki).

Reklama

Wydarzenie odbędzie się 14 sierpni 2019 roku o godzinie 10:30 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. (Pawilon 1 oraz ogród letni przy pawilonie Poznań Congress Center, wejście bramą nr 10 od ulicy Głogowskiej, między pawilonami 1 i 2.)

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem adresu mailowego: cir@pcs-poznan.pl lub telefonicznie pod numerem: 61 878 15 59. Liczba miejsc ograniczona.

Reklama

Mat. pras., el


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar