Poznań: Babi Targ – wielkie wietrzenie szaf na MTP

Podziel się!

Babi Targ, czyli akcja wielkiego wietrzenie szaf, podczas którego łatwo można sprzedać lub zamienić swoje ubrania, odbyła się kolejny raz na MTP.

Setki wystawców, i jeszcze więcej klientek (i klientów). Tak wyglądało południe na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Idea łatwego pozbycia się zbędnych ubrań oraz możliwości zakupu nowych ciuchów przemawia zdecydowanie do wielu poznanianek.

– Pierwszy w tym roku, tym razem zimowy. Rozpoczynamy sezon! – powiedziała z nieukrywanym entuzjazmem Joanna Stankiewicz, organizatorka. – Mamy kilkaset stoisk. Z tego co na chwilę obecną widzimy, na wieszakach królują jeszcze rzeczy zimowe i w sumie zauważamy już od jakiegoś czas, że każdy Babi Targ ma tendencję, żeby odpowiadać temu co w danym momencie akurat dzieje się na dworze. Jeśli szukamy czegoś na zimę można to tutaj śmiało znaleźć. Oczywiście pojawią się też powoli ubrania wiosenne, a dodatkowo jest sporo ubrań dla dzieciaczków. Ceny są zdecydowanie niższe niż w sklepach, a dodatkowo jesteśmy ekologiczni! Nie wyrzucamy ubrań, których już nie nosimy. One nie trafiają na śmietnik, tylko pozostają w dalszym ciągu w obiegu – dodała.

Sam Babi Targ ma też swój wymiar towarzyski. Dla wielu klientek możliwość swobodnego rozmawiania w miłej atmosferze wydaje się być równie istotne co same zakupy.

Następny Babi Targ odbędzie się w kwietniu.


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar