Poznań: Babi Targ – wielkie wietrzenie szaf na MTP

Babi Targ, czyli akcja wielkiego wietrzenie szaf, podczas którego łatwo można sprzedać lub zamienić swoje ubrania, odbyła się kolejny raz na MTP.

Setki wystawców, i jeszcze więcej klientek (i klientów). Tak wyglądało południe na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Idea łatwego pozbycia się zbędnych ubrań oraz możliwości zakupu nowych ciuchów przemawia zdecydowanie do wielu poznanianek.

– Pierwszy w tym roku, tym razem zimowy. Rozpoczynamy sezon! – powiedziała z nieukrywanym entuzjazmem Joanna Stankiewicz, organizatorka. – Mamy kilkaset stoisk. Z tego co na chwilę obecną widzimy, na wieszakach królują jeszcze rzeczy zimowe i w sumie zauważamy już od jakiegoś czas, że każdy Babi Targ ma tendencję, żeby odpowiadać temu co w danym momencie akurat dzieje się na dworze. Jeśli szukamy czegoś na zimę można to tutaj śmiało znaleźć. Oczywiście pojawią się też powoli ubrania wiosenne, a dodatkowo jest sporo ubrań dla dzieciaczków. Ceny są zdecydowanie niższe niż w sklepach, a dodatkowo jesteśmy ekologiczni! Nie wyrzucamy ubrań, których już nie nosimy. One nie trafiają na śmietnik, tylko pozostają w dalszym ciągu w obiegu – dodała.

Sam Babi Targ ma też swój wymiar towarzyski. Dla wielu klientek możliwość swobodnego rozmawiania w miłej atmosferze wydaje się być równie istotne co same zakupy.

Następny Babi Targ odbędzie się w kwietniu.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze