Poznań: Autobusy na Naramowicach wracają na stałe trasy!

autobus linii nr 146 fot. ZTM

Zakończył się remont tak zwanej „starej” ulicy Naramowickiej oraz jej skrzyzowaniach z Łużycką i Sarmacką. Dzięki temu autobusy linii nr 144, 146, 167 i 911 oraz nocne nr 214 i 224 w nocy z 10 na 11 czerwca wrócą na ulicę Naramowicką.

Autobusy linii nr 144, 146 między przystankami Bronisza a Os. Łokietka pojadą przez ul. Naramowicką, Sarmacką i al. Praw Kobiet – zatrzymując się na przystanku tramwajowo-autobusowym Naramowice w obu kierunkach (zamiast ul. Zofii Hilczer-Kurnatowskiej i al. Praw Kobiet).

Autobusy linii nr 167 i 911 oraz nocne nr 214 i 224 między przystankami Bronisza a przystankami tramwajowo-autobusowymi Naramowice pojadą przez ul. Naramowicką i Łużycką w obu kierunkach (zamiast ul. Zofii Hilczer-Kurnatowskiej i al. Praw Kobiet).

Autobusy będą się zatrzymywać na przystankach tramwajowo-autobusowych Naramowice oraz autobusowych Rubież i Sielawy. Przystanek Rubież w kierunku centrum miasta będzie funkcjonował w tymczasowo zmienionej lokalizacji z uwagi na wciąż prowadzone prace.

Podziel się: