Lokale użytkowe - aukcja fot. ZKZL

Poznań: Aukcja lokali użytkowych ZKZL. I dogrywka

5 marca odbyła się online pierwsza tegoroczna aukcja najmu lokali użytkowych. Od wczoraj można licytować 16 lokali w ramach dogrywki, która potrwa do 19 marca.

Podczas piątkowej licytacji udało się znaleźć najemców dla 10 lokali użytkowych i Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych uznał to piątkowe popołudnie za bardzo udane.
– Mimo sytuacji pandemicznej podczas piątkowej aukcji prowadzonej przez specjalnie dedykowaną stronę internetową udało się wynająć 10 lokali użytkowych – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – W kilku przypadkach udało się wylicytować dużo wyższe stawki od wywoławczej. Cena za metr kwadratowy niektórych lokali była znacznie wyższa od stawki wyjściowej. Spółce udało się wynająć powierzchnie handlowo-usługowe między innymi przy ul. Wrocławskiej, Wielkiej czy Starym Rynku.

Pozostałe lokale, na które nie znaleźli się chętni, będą możliwe do wylicytowania w dogrywce na stronie www.aukcjelokali.pl. jeszcze do 19 marca będzie można ubiegać się o 16 lokali użytkowych. Warunki są wyjątkowo atrakcyjne: w ramach promocji wszystkie wadia zostały obniżone aż o 50 proc.! Obniżone zostały też wszystkie stawki wywoławcze – nawet o 10 proc.

Nie zmieniają się za to zasady aukcji najmu lokali użytkowych. Wszystkie zainteresowane osoby muszą zarejestrować się na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłacić wadium najpóźniej do dnia 18 marca. Dogrywka zakończy się w piątek 19 marca o godzinie 15.00.

ZKZL

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze