atak w lokalu, św. Marcin fot. policja prt scr

Poznań: Atak na nowo otwarty lokal gastronomiczny. Nieznany mężczyzna rozlał cuchnącą ciecz

Czy to próba likwidacji konkurencji czy atakujący wybrał lokal na chybił-trafił? Nieznany mężczyzna rozlał cuchnącą ciecz w nowo otwartym lokalu przy ulicy Święty Marcin. Sprawą zajmuje się policja.

Do ataku doszło 9 listopada, tuż po godzinie 15.00. Do nowo otwartego lokalu gastronomicznego na ul. Św. Marcin wszedł jakiś mężczyzna. Po krótkiej rozmowie z personelem usiadł przy jednym ze stolików w kącie i tam, wykorzystując chwilę nieuwagi pracowników, wylał ze słoika na podłogę jakiś płyn. Po czym szybko opuścił lokal.

Pracownicy szybko się zorientowali, co się stało, bo wylany płyn okropnie cuchnął. Musieli czasowo zamknąć lokal, by usunąć przyczynę koszmarnego zapachu i sam zapach.

Na szczęście w lokalu jest zamontowany monitoring, który nagrał całą sytuację. Właściciel restauracji przekazał nagranie policji, gdy zgłosił jej ten atak.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto, którzy prowadzą sprawę publikując nagranie liczą na pomoc internautów i mieszkańców o pomoc w identyfikacji. Nr tel. kontaktowego: 47 77 12 411, e-mail: dyzurny.poznan-stare-miasto@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Poznań

0 0 votes
Oceń artykuł
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze