Poznań: 60 mln dla turystyki od marszałka

Urząd Marszałkowski
Jacek Bogusławski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego zaprasza 8 maja na spotkanie online z przedstawicielami branży turystycznej z całej Wielkopolski. Będzie ono między innymi poświęcone wsparciu branży ze środków unijnych. Na ten cel jest 60 mln zł.

Podczas webinarium, którego organizatorem jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna, zostaną zaprezentowane formy pomocy finansowej, oferowanej przez samorząd województwa wielkopolskiego oraz wsparcia promocyjnego dla usługodawców turystycznych. W spotkaniu wezmą udział także przedstawiciele wielkopolskich agencji rozwoju, którzy opowiedzą o programach pomocowych.

Jacek Bogusławski opowie szerzej m.in. o zapowiadanym 60-milionowym wsparciu ze środków unijnych dla wielkopolskich firm. Wraz z nim wystąpią Hubert Zobel, prezes Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, Krzysztof Len, prezes Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego SA, Rafał Zdzierela, dyrektor WARP w Pile oraz Renata Jańczak, kierownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich ARR w Koninie.

Spotkanie rozpocznie się 8 maja o godzinie 11.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie www.wot.org.pl. Na niej można znaleźć również więcej szczegółów oraz informacje na temat pozostałych szkoleń z cyklu. Wszystkie osoby, które uczestniczyć będą w minimum 60 proc. realizowanych webinariów, otrzymają certyfikaty.

Webinaria to jedna z wielu inicjatyw realizowanych przez Wielkopolską Organizację Turystyczną przy wsparciu Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Cykl spotkań online kierowanych do hotelarzy oraz innych przedsiębiorców branży turystycznej trwa już drugi tydzień. Dotychczas na zaproszenie Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej z przedsiębiorcami spotykali się marketingowcy, szefowie Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i Polskiego Holdingu Hotelowego.

UMWW, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: