Straż pożarna w niedzielę, 1 października, została wezwana do pożaru w budynku mieszkalnym przy ulicy Święty Marcin. W jednym z mieszkań doszło do zaprószenia ognia i spaliła się kanapa. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do pożaru doszło 1 października po godzinie 20.00. Na szczęście strażakom szybko udało się ugasić pożar, nikt też nie odniósł obrażeń. Po ugaszeniu ognia strażacy jeszcze dokładnie przewietrzyli całe mieszkanie.