Pożar w centrum Poznania. W jednym z mieszkań spaliła się kanapa

Straż pożarna w niedzielę, 1 października, została wezwana do pożaru w budynku mieszkalnym przy ulicy Święty Marcin. W jednym z mieszkań doszło do zaprószenia ognia i spaliła się kanapa. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do pożaru doszło 1 października po godzinie 20.00. Na szczęście strażakom szybko udało się ugasić pożar, nikt też nie odniósł obrażeń. Po ugaszeniu ognia strażacy jeszcze dokładnie przewietrzyli całe mieszkanie.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: epoznan, KW PSP
Strona głównaWielkopolskaPoznańPożar w centrum Poznania. W jednym z mieszkań spaliła się kanapa