Do groźnego pożaru doszło w jednym z bloków przy ulicy Orzeszkowej na osiedlu Skiereszewo w Gnieźnie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze mieszkania na pierwszym piętrze. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.
Do pożaru doszło w nocy z 31 października na 1 listopada, około północy. Palił się balkon mieszkania na pierwszym piętrze, od którego zajęła się elewacja. Wezwani strażacy z JTRG Gniezno i OSP Zdziechowa szybko poradzili sobie z pożarem i ugasili go, a później przewietrzyli budynek. Jednej osobie trzeba było udzielić pomocy medycznej, ale nie wymagała ona hospitalizacji.
Przyczyny i okoliczności pożaru bada policja.