Wczoraj wieczorem, 11 lutego, doszło do pożaru na terenie stacji Poznań Antoninek. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb ratowniczych około godziny 20:30. Straż pożarna natychmiast ruszyła do akcji, aby stawić czoła ogniu.
Sześć zastępów straży pożarnej było zaangażowanych w działania mające na celu ugaszenie płomieni oraz zapobieżenie rozprzestrzenianiu się ognia. Nie odnotowano żadnych ofiar ani osób poszkodowanych w wyniku zdarzenia. Przyczyny pożaru są w trakcie ustalania.