Potrącenie kobiety w Poznaniu. Karetka zabrała ją do szpitala

Na ulicy Głogowską samochód osobowy potrącił młodą kobietę. Karetka zabrała ją do szpitala.

Wypadek miał miejsce 22 września po godzinie 19.00. Kobieta przechodziła przez jezdnię po pasach, gdy potrącił ją samochód. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń, choć karetka zabrała ją do szpitala na dodatkowe badania.

Jak powiedział portalowi „epoznan”, Jakub Wakuluk, kierownik zespołów ratownictwa medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, kobieta przechodziła przez jezdnię na zielonym świetle.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: epoznan
Strona głównaWielkopolskaPoznańPotrącenie kobiety w Poznaniu. Karetka zabrała ją do szpitala