Poszukiwania zaginionego 36-latka zakończone. „Tragiczny finał poszukiwań”

fot. K. Adamska (zdjęcie ilustracyjne)

Komenda Powiatowa Policji w Śremie poinformowała o znalezieniu ciała zaginionego. „Tragiczny finał poszukiwań” – napisali policjanci. – „Niestety, prowadząc poszukiwania zaginionego 36-letniego mieszkańca Śremu znaleziono zwłoki tego mężczyzny”.

Przypomnijmy: mężczyzna był poszukiwany od 26 lutego – wtedy, w nocy, widziano go ostatni raz, przed lokalem na ul. Chłapowskiego. Dzień później policja rozpoczęła zakrojone na szeroką skalę poszukiwania mężczyzny. Sprawdzono jezioro Grzymisławskie i park Odlewników, a także znajdujący się w nim staw, bo do niego doprowadziły funkcjonariuszy psy tropiące.

Trop był, jak się okazało, właściwy. Ciało znaleziono dosłownie po drugiej stronie ulicy.
„Dziś (1 marca), przeszukiwano z użyciem sonaru sadzawkę znajdującą się naprzeciwko parku Śremskich Odlewników, po drugiej stronie ul. Staszica” – informują policjanci. – „Niestety, w wodzie znaleziono ciało zaginionego 36-letniego śremianina”.

Zwłoki mężczyzny zostaną przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu i poddane sekcji zwłok – tak zadecydowała Prokuratura Rejonowa w Śremie. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP Śrem nadal prowadzą w tej sprawie dochodzenie pod nadzorem prokuratury.

Podziel się:

Ostatnio dodane: