Policjanci z Poznania odzyskali skradziony samochód i zatrzymali dwie osoby

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Już kilka godzin po kradzieży busa w Murowanej Goślinie auto odzyskali policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu. Był na to najwyższy czas – w „dziupli”, w której go znaleźli, rozpoczął się już demontaż auta.

Do kradzieży doszło 5 kwietnia na terenie podległym pod Komisariat Policji w Murowanej Goślinie. – W godzinach porannych właściciel pojazdu zauważył kradzież swojej własności. O wszystkim poinformował miejscowych policjantów – informuje Maciej Świecichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. – Sprawą zainteresowali się również kryminalni z KWP w Poznaniu. Szybko sprawdzili miejsca, do których mógł trafić skradziony pojazd.

Jedna z wytypowanych lokalizacji znajdowała się w Wągrowcu – i to był strzał w dziesiątkę. Tam właśnie policjanci znaleźli i zabezpieczyli skradzionego busa – i to w ostatniej chwili, bo dwaj mężczyźni rozpoczęli już demontaż auta. Obaj mężczyźni, mieszkaniec Wągrowca i mieszkaniec powiatu brodnickiego, zostali zatrzymani przez policję i staną przed sądem.

Podziel się:

Ostatnio dodane:

Wydarzenia w Wielkopolsce: