Pobiedziska: Ruszyło Festiwalowe Lato

Felicjan Andrzejczak z zespołem Festiwalowe lato Pobiedziska fot. Sławek Wąchała

Koncertem zespołu Castle Brass, występem Zespołu Pieśni i Tańca Wiwaty, koncertami chóru Melodia i Studia Piosenki oraz Felicjana Andrzejczaka z zespołem rozpoczęło się Festiwalowe Lato w Pobiedziskach. A to tylko początek atrakcji!

Wszystko zaczęło się 15 sierpnia o godz 14.00 na Rynku w Pobiedziskach koncertem zespołu Castle Brass – to już był mocny i dobry początek, a potem było co najmniej równie dobrze aż do wieczora, który zakończył świetnym, klimatycznym koncertem Felicjan Andrzejczak z zespołem.

Festiwalowe Lato jednak dopiero się rozkręca: 20 sierpnia o godzinie 19.00 zaprasza na Koncert Musicalowy do Skansenu Miniatur. W tym samym miejscu i o tej samej porze 21 sierpnia recital fortepianowy da Jacek Kortus, a 22 sierpnia w koncercie jazzowym wystąpią Karolina Kończal, Darek Tarczewski i Maciej Kocin Kociński.

Natomiast 25 sierpnia w amfiteatrze przy Szkole Podst.im. K. Odnowiciela o 20.30 w kinie plenerowym będzie można obejrzeć film „Narodziny Gwiazdy”, a 27 sierpnia w tym samym miejscu o godzinie 20.00 „Gang Zwierzaków”, a o 21.40 – „Za jakie grzechy dobry Boże”.

28 sierpnia zaprasza scena nad jeziorem Biezdruchowo. O godzinie 18.00 rozpocznie się „Happening Madagaskar” Teatru Muzycznego w Poznaniu, a o 20.00 – koncert Pierwszej Poznańskiej Orkiestry Niesymfonicznej Ukulele. Natomiast 29 sierpnia o 20.00 na scenie wystąpią Tre Voci i będzie to koncert finałowy Festiwalowego Lata w Pobiedziskach.

Podziel się:

Ostatnio dodane: