narkotyki Piła fot. policja

Piła: Półtora kilo narkotyków i siedem osób zatrzymanych

1,5 kg narkotyków w postaci amfetaminy, kokainy i marihuany – policjanci z pilskiej komendy zatrzymali siedmiu mieszkańców Piły. Wszyscy są podejrzani o posiadanie narkotyków.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile w okresie ostatnich kilku dni przeprowadzili na terenie Piły kilka akcji, podczas których zatrzymali pięciu mężczyzn i dwie kobiety. Wszyscy posiadali narkotyki. Podczas przeszukań pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze znaleźli łącznie ponad 1,5 kg narkotyków.

Narkotyki w postaci amfetaminy, kokainy i marihuany zapakowane były w worki foliowe, pudełka oraz słoiki. Kryminalni zabezpieczyli nielegalny towar, a właściciele trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymani to mieszkańcy Piły w wieku od 29 do 42 lat. Wszyscy odpowiedzą przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi im odpowiednio kara do 3 i 8 lat więzienia.

KWP, el

1
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Człowiek taboret
Gość
Człowiek taboret

Ciekawe jakie “ulepszacze” dodawali do amfetaminy i koki. Bezmuzgi lubią czasem dodać jakąś trutkę na szczury, diazepam, itp., itd., chyba że różowy kolor amfetaminy oznaczał pochodzenie.

Ciekawe jakie marihuana ma wskaźniki zawartości pestycydów, które jak wiadomo też są zakazane i są powodem wielu chorób, nowotworów.