policja fot. Sławek Wąchała

Piła: Mężczyzna złamał przypadkowej kobiecie nos. Nie potrafi wyjaśnić dlaczego

Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę z piły, który jest podejrzewany o uderzenie kobiety i złamanie jej nosa. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Poszkodowana kobieta przyszła na posterunek policji 4 sierpnia. Wyjaśniła policjantom, że dzień wcześniej nieznajomy mężczyzna podszedł do niej w jednym z lokali i uderzył ją w twarz. Kobie wylądowała w szpitalu, gdzie stwierdzono złamanie nosa.

– Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile rozpoczęli poszukiwania sprawcy – relacjonuje Żaneta Kowalska, z wielkopolskiej policji. – Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie ciała, a także miejsce jego przebywania. 8 sierpnia br. kryminalni zatrzymali 32-letniego mężczyznę, mieszkańca Piły w jednym z mieszkań na terenie miasta i przewieźli prosto do policyjnego aresztu.

Mężczyzna przyznał się do uderzenia kobiety, jednak nie był w stanie wyjaśnić motywów swojego działania. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze