Marsz Równości 2019 Poznań fot. Przemysław Łukaszyk

Piła: Marszu Równości nie będzie

8 sierpnia miał się odbyć pierwszy marsz równości w Pile, który miał przejść przez miasto pod hasłami “Chcemy miłości i równości”. Ale się nie odbędzie. Marsz został odwołany.

Organizatorzy opublikowali na stronie imprezy krótkie oświadczenie: “Jak pewnie się domyślacie nasze wydarzenie “I Marsz Równości w Pile” musi zostać odwołane. Z powodu pandemii koronawirusa nie jesteśmy w stanie zorganizować owego przemarszu, lecz już w niedługiej przyszłości mamy dla was nowe – bezpieczniejsze – wydarzenie! Trzymajcie oczy i uszy szeroko otwarte, bo więcej informacji już wkrótce!”.

Przypomnijmy, że marsz miał przejść pod hasłami “Chcemy miłości i równości!” oraz “Pokażmy Dudzie: LGBT to ludzie!” w intencji osób LGBT+; kobiet, mężczyzn, ludzi o innej tożsamości płciowej; niepełnosprawnych; młodych i w sile wieku; różnym kolorze skóry i wielokulturowych; bez względu na wielkość majątku.

el

10
Dodaj komentarz

avatar
Krajan
Krajan

Piła,zaniedbane miasto bez przyszłości ,emerytów milcyjnych I wojskowych,rządzone przez tęczowego dzbana.

Krzysztof
Krzysztof

Won pedalstwu i lesbom Piła wolna od tałatajstwa…🖐️

Chruptak
Chruptak

Niestety Hieronimie, ale musisz się zmierzyć z ciemnotą i mierną odpowiedzią na Twój post. Świat byłby doskonały, gdyby wszyscy byli inteligentni.
„ MĄDRZY LUDZIE MÓWIĄ, BO MAJĄ COŚ DO POWIEDZENIA. GŁUPCY, BO MUSZĄ COŚ POWIEDZIEĆ.” – PLATON

Twojstary69
Twojstary69

Krzysztof, przyjdź i krzyknij to na tczewskiej, z miłą chęcią wyjdę roztrzaskać Ci pysk o chodnik

Dariusz
Dariusz

Witcher musi być rozczarowany…… Kiedyś, mam nadzieję spotkamy się.